13. července 2017
 | 
Foto: Getty Images
Miley s Liamem chodila mezi lety 2010 a 2013. Pak si dali pauzu a znovu se dali dohromady předloni. Co si o sexy herci myslí Billy Ray Cyrus?

Pětapadesátiletý zpěvák Billy Ray Cyrus vydal za 25 let své kariéry 12 alb. Přesto však nikdy nedosáhl takové světové slávy jako jeho šikovná dcera, Miley Cyrus. Ta má za sebou velmi turbulentní roky, během níž byla snad středobodem showbyznysu a směřovala k ní veškerá pozornost médií i fanoušků, dychtících po skandálech. Sama Miley měla nejrůznějších „skandálů“ desítky, možná i stovky.

V poslední době se však uklidnila a prošla velikou transformací. Také přestala střídat partnery (a partnerky) a vrátila se ke svému exsnoubenci, herci Liamu Hemsworthovi. Co si o tomhle australském krasavci myslí její tatínek Billy Ray?

„Miluju Liama! Oba mě moc potěšili, když se objevili na mé show v Nashvillu. Byl jsem v šoku, Miley byla z koncertu nadšená a prozradila mi, že tohle překvápko vymyslel Liam. Hned jsem mu řekl, že to pro mě byl velmi speciální moment a že už od něj nechci žádné dárky k narozkám nebo Vánocům, tohle to vše vynahradilo!  Je opravdu super, máme ho moc rádi, stejně jako celou jeho rodinu.“

Vypadá to, že svatbě nic nebrání!