29. ledna 2015
 | 
Očekává se vyprodaný klub SaSaZu v Praze a sám Ektor říká, že to bude přímo nechutná párty!

Bulvár toho už napsal o Ektorovi opravdu hodně. Jeho rapové kvality jsou ale nesporné, a tak se není čemu divit, že s největší pravděpodobností už podruhé vyprodá luxusní klub SaSaZu v Praze! Poprvé se mu to povedlo před dvěma lety při křtu desky Tetris. V sobotu 7. února v tomhle klubu před několikatisícovým davem pokřtí už své čtvrté album Detektor, které vychází v těchto dnech!

V průběhu roku 2014 stihl Ektor poslat svým fanouškům celkem 4 singly a zároveň i videoklipy z připravované desky. Jmenovitě bangery Generace X, Jak Jinak, Proč a Nohy v pěst. Na desce bude kromě těchto singlů dalších 10 nových věcí a 6 hostů z Čech a Slovenska, jmenovitě Rytmus a Ego z Kontrafaktu (SK), Momo (SK), Vladimir 518, Orion a James Cole. Ti všichni (kromě Jamese, který bude tou dobou mimo ČR) se na křtu představí naživo. Fans navíc dostanou bonbóben v podobě nového videoklipu, který uvidí v absolutní premiéře! Start akce úderem 20:00.

Předprodej lístků:

Exkluzivně v předprodejní síti Ticketstream a Senovážná 6 Store. Aktuálně v prodeji klasické lístky za 290,- + poplatky Ticketstream (V Senovážná 6 bez poplatků), VIP lístky za 650,- + poplatky Ticketstream (V Senovážná 6 bez poplatků). V prodeji posledních 100 VIP lístků z důvodu omezené kapacity VIP balkonů/sezení v SaSaZu!

CO? Křest alba DETEKTOR

  • Kdy? Sobota 7.2.2015
  • Kde? klub SaSaZu, Praha
  • V kolik? Od 20:00
  • Kdo? EKTOR + hosté RYTMUS /SK/, EGO /SK/, MOMO /SK/, VLADIMIR 518, ORION, support: MOMO + RIVAL SHOW + DJs: Castor & Special Beatz, Noir, Chose
  • Více informací? Sleduj Ektorovu fanpage a facebookovou událost!