27. ledna 2015
 | 
O šikovnosti našich čtenářů vůbec nepochybujeme, a tak pro vás máme tenhle článek a věříme ve vaše vítězství!

CooBoo vyhlásilo soutěž o nejlepší divergentní povídku. Pokud tedy máš alespoň trochu literárního talentu (bacha, může být i skrytý!), měl/a by ses přihlásit!

O žádné fan fiction na Veronicu Rothovou v CooBoo nestojí! Chtějí originál! Proto: Děj nesmí být zasazen do prostředí Divergentní trilogie, ani v něm nesmí vystupovat žádná z postav, známá z knih. Jinak je to celé na tobě! Vyber si libovolný žánr, může to být dystopie, fantasy, sci-fi či příběh ze současnosti, cokoli se ti zalíbí.

Důležité je, aby příběh vyjadřoval tvou představu DIVERGENCE, odlišnosti či čehokoli jiného, co si pod tímhle slovem představíš.

A další podmínky? Minimálně 10 a maximálně 20 normostran (Jedna normostrana je celkem 1800 znaků včetně mezer, což odpovídá třiceti řádkům o šedesáti znacích nebo přibližně 250 slovům běžného textu.)

Kam s tím: Svoje texty posílejte v elektronické podobě ve Wordu na adresu soutez@cooboo.cz, včetně vyplněné přihlášky, kterou najdeš na Cooboo.cz

Deadline: sobota 31. ledna!

CooBoo

V porotě zasednou:

  • šéfredaktorka nakladatelství CooBoo Tereza Pecáková
  • odpovědný redaktor divergentních knih Michal Kolezsar
  • brand manager nakladatelství CooBoo Martina Rešlová
  • marketing manager v Neoluxoru Olga Biernátová

Pro aktuální informace sleduj Facebook CooBoo! Nejlepší povídky budou vyhlášeny s příchodem Rezistence do kin a autoři budou odměněni 🙂

Mrkni na trailer očekávané Rezistence!