20. ledna 2015
 | 
Okolo třiadvacetiletého britského zpěváka je pořádně rušno. Zabodoval v nominacích na prestižní Brit Awards a jeho pražský koncert opět navyšuje kapacitu!

Velmi populární zrzek vystoupí před českým publikem vůbec poprvé. Děje se tak v době, kdy jeho hvězda září velmi jasně a jeho pecka Thinking Out Loud patří k nejpopulárnějším písním na světě v posledních 3 měsících! Na Brit Awards navíc posbíral hned čtyři nominace.

Do Edovy pražské zastávky už zbývá jen pár týdnů. Své songy představí natěšeným fanouškům 12. února v pražské Tipsport Aréně. Koncert se měl původně odehrát jinde, ale obrovský zájem zapříčinil jeho přesunutí právě do této haly. Teď se navíc znovu zvedá počet míst. Vstupenky za ceny 990 a 1290 korun půjdou do prodeje už zítra, v 9:00 hodin! Sleduj Ticketpro a Ticketportal!

V rámci X Tour Ed v Praze chystá nálož svých hitů ze svého velmi úspěšného druhého alba i neméně úspěšného debutu. Diváky rozehřeje navíc další britský hudebník, předskokanem bude sedmadvacetiletý Ryan Keen, který v minulosti předkakoval například už Leoně Lewis! Další aktuální informace o koncertu najdeš na Charmmusic.cz!

Poslechni si, jak zní Edův předskokan Ryan Keen!