19. ledna 2015
 | 
Praha se už na konci příštího týdne stane na několik dní dějištěm velkého festivalu popkultury. PragoFFest 2015 se blíží!

Na letošním PragoFFestu, který se uskuteční od 29. ledna do 1. února by neměl chybět nikdo, kdo má rád dobrou zábavu a příjemně strávený víkend s přáteli. Proč? Jednoduše proto, že z bohatého programu si vybere každý!

Ať už máš rád/a fantasy, horor, sci-fi, mýty a historii, vědu a technologii, nebo anime či komiksy, na PragoFfestu v Praze si vybereš. Čekají na tebe seriály a filmy, besedy, workshopy, soutěže, či přednášky. Na své si přijdou i fanoušci deskových, karetních, či počítačových her. Nejpopulárnější hře současnosti, League of Legends, je dokonce věnován samostatný program v rámci LegendConu. Kromě populárního „LOLka“ si budeš moct vyzkoušet množství dalších her na počítačích a konzolích.

Stále ti to není dost? Ok, pak je tu pro tebe Český craftcon – YouTube festival s trochou Minecraftu! Jména jako Expl0ited, MadBros, Hoggy, Shopaholic Nicol, Jirka Král, Smusa, Ati, nebo NejFake. To je pořádný nářez, ne? 🙂

A pozor, zajímavostí letošního PragoFfestu je nová kostýmová soutěž PragoCosplay, která proběhne 31. ledna ve 20 hodin. Přijď se mrknout na ty nejlepší cosplaye u nás!

CO, KDY, KDE a ZA KOLIK?

Mrkni se, jak vypadal loňský ročník:

Pro aktuální informace sleduj facebookovou fanpage a facebookovou událost!

Zkoukni fotogalerii, ať víš, co tě na konci měsíce v pražských Hájích čeká!