15. ledna 2015
 | 
Nedá se říct, že by tuhle zimu mrzlo až by praštilo, ale stejně - kdo by se raději neválel na pláži? Za tropickým vedrem se vydali i moderátoři Evropy 2: Patrik Hezucký a Petr Cerha aka Nasty!

Oblíbený bavič Patrik Hezucký se se svojí přítelkyní Nikol vydal na pohodovou luxusní dovolenou do Thajska. Čerpal tak síly na další maraton Ranní show, která startuje ve složení Leoš Mareš, Patrik Hezucký a bombucman Jakub Kohák opět od 19. 1. v 6 hodin.

Oproti tomu adrenalinový nadšenec Nasty (Petr Cerha) se svojí dlouholetou láskou Anetou podnikli mnohem větší dobrodružství. Někomu by se mohlo zdát, že až sebevražednou misi. Na Seychelách si zaplavali s rejnokem a dokonce se vydali i na zakázaný žraločí ostrov, který své jméno nezískal náhodou. U ostrova není přístav, takže si tyhle dvě hrdličky musely zaplavat se žraloky, aby se na pevninu dostaly.

S Anet máme rádi zvířata, ať už je to pes, chobotnice nebo bobr. Proto jsme želvy, žraloky, pavouky a ostatní exotickou faunu přímo vyhledávali. I přes to, že nás někteří domorodci varovali, že na jistá místa není dobré vstupovat. To pak máte pocit, jako když jste v počítačové hře s jedním životem,“ říká moderátor.

Jedno je jisté – Nasty má pro strach uděláno, protože upřímně – ne jen dámy by se toho pavouka na fotce nedotkly ani desetimetrovou tyčí.

A co TY? Kam bys chtěl/a jet na dovolenou? 🙂

Nasty se nebál ani místních pavouků!

archiv Nasty

Dokonce se mu podařilo vyfotit i rejnoka!

archiv Nasty

Společnost mu dělala jeho láska Aneta

archiv Nasty

Patrik Hezucký si let v letadle užil naplno!

archiv Patrik Hezucký

A masáž taky přišla vhod!

archiv Patrik Hezucký