8. ledna 2015
 | 
Její názor tě možná překvapí!

Pokud bychom měli jmenovat hudební pár, o kterém toho bylo na světě v posledních pěti letech popsáno nejvíc, byli by to buď Beyoncé a Jay Z nebo Justin Bieber a Selena Gomez! Právě mladší dvojice už velké množství čtenářů otravuje, protože se k sobě za poslední dva roky vrátila snad pětkrát. Aktuálně jsou tihle dva od sebe, to jim ale nebrání, aby svého ex řešili!

A právě to se stalo i teď. Poslední dva dny se nemluví na internetu o moc věcech víc než o Justinově kampani pro módního giganta Calvin Klein. Trenková kampaň kanadské hvězdy zafungovala a čtenáři se rozdělili na dva tábory – jedni jsou nadšení a druzí zděšení. Do první skupiny patří i Selena, která se svěřila svým přátelům, že se jí fotky a videa moc líbí a Justin jí přijde hrozně sexy!

V dětství měla v pokojíčku plakáty modelů Calvin Klein a doufala, že bude někdy s některým z nich chodit. Teď je proto nadšená, že její ex se stal modelem právě pro tuhle značku, i když si myslí, že by se měl Justin více věnovat své hudební kariéře než světu modelingu,“ řekli novinářům blízcí přátelé zpěvačky.

Mrkni se na fotky Justina Biebera pro Calvin Klein!