5. ledna 2015
 | 
Andy a Danny z TV Twixx to od lidí na sociálních sítích pořádně schytávají!

Kauza „petarda v autobusu“ nabrala gigantických rozměrů a věnovaly se jí snad už všechna česká média. Zdá se, že nakonec pro kluky vše „dobře“ dopadne, žádné vězení jim nehrozí a škodu na autobusu se jim podaří zaplatit. I když jsme původně měli zprávu od Dannyho, že na jejich YouTube kanálu je ban na necelé dva týdny, už včera jim byl odebrán a mohli nahrát nové video!

Více se o celém incidentu dočteš v tomto článku.

Mrkni se na lidskou tvořivost, která se ihned probudila v (anti)fanoušcích TV Twixx. Tyhle výtvory teď najdeš všude na Facebooku i Instagramu!

Facebook.com

Facebook.com

Facebook.com

Facebook.com

Facebook.com

Facebook.com

Facebook.com

Facebook.com

Facebook.com

Vaše názory z našeho Instagramu:

  • deniiskam

Myslím, že tohle byla zbytečná blbost..Zbytečně přišli o hodně odběratelů..Když už to chtěli udělat, tak to neměli dávat na net 🙂 Každopádně je to jejich věc 😉 Zase jim hodně lidí sdílí to video a hodně lidí to sleduje to je zase plus pro ně 🙂

  • monyyymonnie

Myslím, ze kluci udělali velkou klukovinu, za kterou ponesou následky. Je blbost změnit hned na ne názor a ještě k tomu, když je neznáte osobně:) Nikdy bych tohle neudělala, aspoň nedávala na YouTube, ale kluky jsem vždy měla ráda, takže s nimi pořád budu držet krok. 🙂

  • prezidyk

Oni uz delsi dobu delali samy blbosti..a tohle byla ta posledni kapka…jo udelali chujovinu..ale prijde mi, ze se to az moc resi a ze se to nafouklo az do moc velky bubliny..stavaji se i horsi veci nez to ze hodi petardu do prazdnyho autobusu…podle me si uvedomili ze mirne prestrelili ale ostatni to az zbytecne moc hroti a resi… at si zaplati skodu a tim to hasne a oni si priste uvedomi ze nemaji delat pipoviny..