3. ledna 2015
 | 
Už dva dny řeší český internet počínání kluků z TVTwixx během silvestrovské noci.

Bráchové Andy a Danny z TVTwixx, minimálně jeden další YouTuber a několik jejich kamarádů si Silvestr „zpříjemnilo“ dost nepovedeným vtípkem. Našli odstavený prázdný autobus s pootevřeným okénkem a nenapadlo je nic lepšího, než dovnitř vhodit petardu. Ta však nadělala pořádnou paseku jak vevnitř autobusu, tak i na dveřích, které dokonce vyrazila!

Kluci navíc nepomýšleli na následky a videem se klidně chlubili na Facebooku. Co na to policie? Kriminalisté z Prahy II. již celou věc řeší. Všechny aktéry incidentu by měla v nejbližších dnech vyslechnout policie. Případ je zatím kvalifikován jako trestný čin poškození cizí věci. V autobuse totiž vznikla škoda ve výši 35 tisíc korun! Podle dostupných zpráv mají největší průšvih právě „známí kluci“ na záznamu – Danny (jediný plnoletý), Andy a další YouTuber. Kromě pokuty možná dostanou i podmínku!

Výtržnosti kluků navíc silně poškodili celou YouTube komunitu, o které teď mají dospělí dost zkreslený obrázek. Mrkni se na některé z reakcí!

  • Stejk

„… hoši sami víte, že jste to po*rali, nebudu tu nikoho kritizovat, taky jsem dělal pí*oviny (ne až takový) ale příště dřív myslete, než budete jednat 🙂 Doufám, že bude stačit ta pokuta a nebude se to dál řešit. „(zkráceno)

  • Johnny Valda

„Vtip roku: Danny z TVTwixx povídá… Kluci co takhle si udělat bombovej večer ?“

  • Naprosto retardovaný

„Člověk chce začít nový rok tím, že se nad ničím nena*ere a TVTwix musí ničit autobusy… už to video stříhám!“

  • Gogo

„Chlapci,toto som nečakal,že to až takto vyhrotíte. Upútavanie pozornosti u mladých svojou rebéliou je cesta,ale zas treba mať hranice. Teraz je z toho prúser ako sviňa a hovorí o tom celý Cz/Sk facebook. Ja sa do vás teraz nebudem navážať,ani vás zhadzovať,nezneužijem vašu chybu v môj prospech,to nie je môj štýl … Ja len dúfam,že teraz média nebudú hádzať všetkých YouTuberov do jedného pytla a nebudú hovoriť,že sme všetci mladí nezodpovední debilkovia čo točia videjká vo voľnom čase a hádžu to na net. GoGo out,spravte si vlastný názor :)“(zkráceno)

  • Blazer

„woow.. tleskám, třeba někdy dostanete rozum.. :)“

  • Premi (MadBros)

„Nemám radost z cizího průseru, milé děti. Mám radost, že někdo kdo porušil zákon a evidetně si mysleli, že jim to projde jako „veřejně známé osobnosti“ – tak dotyčným se dostalo zadostiučinění a zákon a spravedlnost je dostihla. Z toho mám radost.“

  • Ati

„Víte co je nejhorší na tý kauze s TVTwixx? To, že mi dochází popcorn… :(„

Mrkni se na reportáž, kterou odvysílala TV Nova!