12. dubna 2017
 | 
Foto: Getty Images
Máme zásadní novinky! Jak to tedy se slavným zpěvákem bude?

Pětadvacetiletý člen One Direction šokoval své fanoušky, když se objevila zpráva, že na letišti v Los Angeles napadl fotografa a popral se s fanynkami. Prakticky obratem se ale objevily důkazy, které ukazovaly na to, že Louis rozhodně není žádný agresor.

To teď podle zpráv amerických médií potvrdili i vyšetřovatelé a Louis tak jen poletí poskytnout vysvětlení. I díky tomu, že má k dispozici výborné právníky, mu prý v žádném případě vězení ani žádný jiný negativní rozsudek nehrozí!

Co mladému zpěvákovi pomohlo? V případě fotografa existují videa, na kterých je jasně vidět, že oba dva skončili na zemi spíše náhodou, než že by Louis fotografa schválně strhl či jinak napadl. Nakonec by spíše mohly mít problém dvě dívky, které se nejdříve cítily ublížené. Je prý dost možné, že se nakonec budou zpovídat z toho, proč fyzicky napadly Louisovu přítelkyni Eleanor Calder. Louisova reakce na tento útok prý byla přiměřená a dívky si surový útok vymyslely.

To, co není zachyceno přímo na obraze z videí, potvrdili svědkové. Na Louisovu stranu se postavili snad všichni svědci z letiště, ať už personál nebo cestující!

Super, máme z toho radost <3