8. dubna 2017
 | 
Foto: instagram.com
Co říkáte na jeho debutový song?

Třiadvacetiletý britský zpěvák včera potěšil všechny své fanoušky novinkou Sign of the Times. Fanoušci i kritici jsou nadšení a na YouTube sbírá tenhle song pozitivní reakce. Mírným překvapením je, že se populární tvář One Direction rozhodla vypustit nejdříve audio singlu a na videoklip si nějaký (krátký) čas počkáme.

Skončilo tak dlouhé čekání na to, jaký typ muziky bude Harry v rámci své sólové kariéry produkovat. Kdo očekával song s mírným rockovým nádechem, hodně emoční, a s retro zvukem, ten se nemýlil! Dalo by se říct, že každý ze členů kapely tak fanouškům nabízí trochu něco jiného. Liamova black music, Niallův čistý pop, Louisova EDM, a teď i Harryho retro rock/pop. 

Základ je, že na Harryho nahrávce opravdu zůstalo v plném rozsahu to nejdůležitější, Harryho hlas. Celý song je postaven na Harryho zpěvu a hudba ho nijak nepřehlušuje či nekryje. 

Textově je song dost pochmurný a v některých verších se dokonce odkazuje na něčí smrt. Můžeme jen spekulovat, jestli to je jen umělecké vyjádření, nebo měl Harry na mysli někoho konkrétního. 

Harry poděkoval fanouškům za podporu na Twitteru. Song ihned vyletěl v mnoha státech na číslo 1!

Hudební videoklip by měl následovat už brzy a podle fotek, které se dostaly na veřejnost, by to mělo stát za to. Kde jinde uvidíte létajícího Harryho?!