5. dubna 2017
 | 
Foto: Getty Images
Staré rány se otevírají. Všichni fanoušci Jokera a dalších úžasných rolí to však jistě ocení!

Odchody některých lidí z tohoto světa bolí i dlouho poté, co se tak stane. To je i příklad herce Heatha Ledgera, který spáchal sebevraždu před více než devíti lety. Dnes by mu bylo teprve 38 let! 

Je až neskutečné, jakou legendou se Heath za svůj život stal a kolik nezapomenutelných rolí ztvárnil. Když se blížíte ke třicítce, stále jste ještě na startu své herecké kariéry. Mnoho herců čeká na první velké úspěchy ještě o mnoho let dříve. Heathovi se uznání a ocenění dostalo už dávno předtím. Bohužel ho to ale nedokázalo potěšit a naplnit tolik, aby zkrotil své démony. Nedokázal to ani kvůli své malé dcerce, která si svého tatínka vůbec neužila. Heathova smrt vyvolala otázku, na kolik jsou celebrity (jenž jsou vlastně veřejným majetkem) uvnitř šťastné. I když se usmívají, neznamená to, že je nic netrápí. Jejich život je totiž od toho bezstarostného na míle vzdálený.

Díky službě Spike si teď v rámci dokumentu I Am Heath Ledger můžeme připomenout životní příběh této herecké star. V devadesáti minutách se na raritních záběrech neobjeví pouze Heath, ale i Naomi Watts, Emile Hirsch, nebo Edward Lachman.

Podívejte se na trailer a těšte se na 17. května! To je den premiéry a od té doby bude dokument k sehnání na internetu 🙂