15. března 2017
 | 
Foto: instagram.com
Sexy zpěvačka pomáhá v boji s nemocí Lupus!

Čtyřiadvacetiletá star patří k celebritám, které se angažují hodně a již dlouho v různých charitativních organizacích.

Jak jistě většina z vás ví, její kariéru přibrzdilo autoimunitní onemocnění Lupus, které je velmi nepříjemné a hodně ovlivňuje úroveň života, když se dostatečně nehlídáte a nešetříte. Selena se svou nadací teď věnovaly větší finanční obnos Univerzitě Southern California Keck School of Medicine. Na co jsou peníze určeny? Právě na výzkum této nepříjemné nemoci, kterou údajně trpí už více než 1 milion Američanů!

Selena už dříve vydala prohlášení, že je nadšená z výsledků výzkumu nejen na této Univerzitě a je moc ráda, že může výzkum této nemoci, se kterou si zatím příliš nevíme rady, podporovat.

Tamnější profesor fyziologie a biofyziky se rozpovídal o tom, jak je Selena pro výzkum a celkové povědomí o nemoci Lupus důležitá. Stala se tou osobou, která rozšířila znalosti o této nemoci prakticky do celého světa. "Jsme šťastní, že můžeme se Selenou spolupracovat a že o této nemoci šíří osvětu a podporuje výzkum na nejrůznějších polích. Komplikace ze systémového Lupusu mohou být velmi závažné. Doufáme, že právě naše spolupráce se Selenou nám umožní již brzy zajistit všem nemocným plnohodnotný život!"

Bravo, Seleno <3