8. března 2017
 | 
Foto: Getty Images
Wow, tak tohle je dost nečekaná podpora!

V novém rozhovoru se holky z nejpopulárnějšího girl bandu současnosti (Sorry, Fifth Harmony) rozpovídaly i o zatčení Louise na letišti v L.A.!

Incident, který šokoval mnohé, skončil zatčením Louise, za údajné napadení fotografa a "fanynky", která se předtím dostala do strkanice s Eleanor Calder, Louisovou staronovou přítelkyní.

Perrie Edwards, expřítelkyně Louisova kolegy Zayna, ukázala, že rozhodně vůči bývalému "spolukapelníkovi" svého ex nemá žádné negativní emoce. "Nikdy nevíte, jak byste se zachovali, dokud se vám taková situace nestane. Jedno ale vím jistě: Louis je moc milý, super kluk," řekla sexy blondýnka, která si teď užívá čerstvého vztahu s fotbalistou Alexem.

A pokračovala, pravdivě: "Když se podíváte na video, zjistíte, že jen bránil svojí přítelkyni. To je normální situace, zachovat by se tak měl každý chlap. Myslím si, že je nefér to, co se dělo potom. Jen proto, že je Louis součástí jedné z nejslavnějších skupin dneška, tak proti němu lidé pořád něco mají a zacházejí s ním jinak, než s obyčejným člověkem."

I ostatní členky Little Mix se slovy Perrie souhlasily!