3. března 2017
 | 
Foto: instagram.com
Cheryl a Liame, netajíte nám něco?!

Třiadvacetiletý zpěvák a jeho o deset let starší partnerka budou vychovávat druhého "One Direction caparta". Jak určitě všichni fans ví, prvním otcem ve skupině byl Louis Tomlinson a maminkou Briana Jungwirth. Narozdíl od Freddieho Tomlinsona, druhý přírustek do "1D Family" bude mít při narození maminku a tatínka spolu. Liam Payne a Cheryl spolu randí už přes rok. 

Termín porodu by měl být buď v polovině nebo na konci března. Poté, co se před týdnem Cheryl neukázala na dohodnutých komerčních akcích se ale spekuluje, jestli už náhodou neporodila. Vše teď přiživil ještě Liamův podivný tweet…

… Co to má znamenat? Proč Liam řeší to, jestli chodí nebo nechodí ráno tiše? Dělá si z nás srandu, nebo má opravdu důvod tohle řešit? Jedna možnost je, že Cheryl není ve vysokém stádiu těhotenství úplně nejlíp. Druhá pak, že už má slavný zpěvák doma potomka a snaží se ho nevzbudit. 

Co si o tom myslíš? Nám se zdá zvláštní, že by se Cheryl a Liam vydrželi nepochlubit přírůstkem do rodiny a neoznámili by narození dítěte co nejdříve veřejnosti. O svém vztahu ale také nikdy s nikým pořádně nemluvili, takže je možné všechno.