6. února 2017
 | 
Foto: instagram.com
Potěší nebo rozesmutní tahle zpráva Justinovy fanoušky?

Dvaadvacetiletý zpěvák má za sebou koncerty nabitý rok 2016. Před pár měsíci také poprvé zavítal do České republiky a zaplnil pražskou O2 Arénu. Na koncert však byly velmi rozporuplné recenze, většina z nich spíše negativní. Je pravda, že Justin chvílemi vypadal, že ho show nudí, a také zpíval live jen malou porci songů! Z jedné části je to už nyní standartní součástí jeho shows, ale spousta lidí si myslí, že velký vliv na časté zařazení playbacku má i únava.

Justin se v posledních letech opravdu dost přetěžoval, navíc má za sebou dost krušný osobní vztahový život… a tak někteří jeho fans (a nedávno i Paris Jackson) volají po tom, aby si vzal pauzu a trochu si odpočinul, než to s ním nedopadne dobře. Zdá se, že Justin jejich volání vyslyšel!

Podle magazínu Daily Star potvrdily pauzu zdroje ze zpěvákova blízkého okolí. "Ano, opravdu se chystá dlouhá pauza. Justin teď strávil dost času ve studiu, takže letos vydá ještě nějaké songy pro své fans, dojede do září světové turné, ale pak už ho v médiích dost dlouho neuvidíte," tvrdí někdo blízký!

Myslíš si, že to Justin vydrží "v ústranní" delší dobu?