5. února 2017
 | 
Foto: instagram.com
Tohle nevypadá na nějaký románek na pár týdnů!

Čtyřiadvacetiletá brunetka a její o dva roky starší partner to spolu myslí vážně. Z těchto dvou se možná pomalu ale jistě stává nejmocnější pár hudebního průmyslu (Sorry, Jay a Beyoncé)! 

Koho překvapilo, že se objevily minulý víkend fotky z jejich romantické společné dovolené v Itálii, toho musely šokovat fotky, na kterých jsou Selena a The Weeknd spolu. Je na nich totiž i The Weekndova rodina a ano, vidíte dobře, Sel drží malé mimčo, příbuzného svého současného partnera!

Přesně se neví, kdy spolu tihle dva začali chodit, ale nejčastěji se zmiňuje doba zhruba 2-3 měsíce! Podle zpráv z okolí zpěváka je Selena jeho vysněnou dívkou a právě ona byla důvodem, proč se rozešel s modelkou Bellou Hadid. Před pár dny se do médií dostali i informace, že je bláznivě zamilovaná i Sel. Uvidíme, jestli to těmhle dvěma vydrží. Moc jim to přejeme! <3

A co Valentýn, stráví ho Selena & The Weeknd spolu? Podle amerického bulváru ano, ale ne na romantické dovče, protože tu si odbyli minulý týden, ale ve studiu. Plánují spolu prý nahrávat písně!

 

Podívej se na fotky zamilovaného páru s Weekndovou rodinou na další stránce 🙂