1. února 2017
 | 
Foto: instagram.com
S holkama to jde v posledních týdnech od desíti k pěti...

Není to tak dlouho, co se Harmonizers (fanoušci Fifth Harmony) museli vzpamatovat z šoku, když se z jejich milované pětice stal pouze čtyřlístek. Camila Cabello se totiž rozhodla dát přednost dráze sólové zpěvačky.

Zdá se, že to nebyla jediná pohroma, která tenhle populární girl band postihla. Nejen, že je v posledních měsících dost válcují "kolegyně" z Little Mix, ale teď si taky připsali dost nepěkný šrám na své pověsti. Fanoušci skupiny zůstali o víkendu velmi zklamaní, když se těšili na vystoupení holek na prestižních All Stars Games NHL. Holky totiž měly zpívat, ale nakonec se neukázaly, když své vystoupení zrušily jen chvilku před startem.

U televize tak fans očekávali hymnu v podání čtyř popových div a místo toho je vůbec neviděli a ihned se na sociálních sítích spustila lavina dohadů, co se asi stalo. Někteří dokonce tvrdí, že Fifth Harmony zbaběle utekly po tom, co jim nešla zazpívat hymna tak, aby to bylo reprezentativní! To se nám ale ani nechce věřit…

Podle zpráv amerických médiích nebyla Dinah schopná zpívat a dokonce u ní zasahovali i záchránáři, ale nakonec nemusela odjet do nemocnice a celá skupina opustila halu společně. Zástupci kapely se zatím nevyjádřili.