22. prosince 2016
 | 
Foto: instagram.com
Odchod Camily Cabello není jediným zklamáním, které musí fans skupiny překousnout!

Před Vánocemi nedostali fanoušci jednoho ze dvou nejpopulárnějších girl bandů světa moc dobrou nadílku…

Odchod Camily Cabello ze skupiny se tak trochu dal očekávat, protože náznaky toho, že má tahle zpěvačka sólové choutky, se objevovaly už mnoho měsíců. Co ale nikdo nečekal asi ani v tom nejhorším snu, byly hádky okolo jejího odchodu. Místo toho, aby vše proběhlo v pohodě a profesionálně, tak mohli fans sledovat v posledních dnech docela drsné drama a vyměňování si uražených vzkazů přes média. Camila tvrdí, že zbytek skupiny o jejím odchodu věděl už docela dlouho, holky to však popírají a říkají, že to přišlo jako rána z čistého nebe!

Spíše jsme ale na straně Camily, protože poměry ve skupině asi nebudou ideální. Na internetu se objevila zvuková nahrávka, která byla údajně pořízena ve studiu, ve kterém Fifth Harmony nahrávaly album. Měla by na ní mluvit členka FH, dvacetiletá Lauren Jauregui. Tedy mluvit a při tom plakat a stěžovat si další člence skupiny, že holky makají jako otroci a nemají za to odpovídající ohodnocení!

Další drama navíc přišlo včera, když Ally přestala sledovat účet Fifth Harmony na Instagramu. Co se to děje? Že by se blížil rozpad skupiny?!