4. prosince 2016
 | 
Foto: instagram.com
Narozdíl od svých kolegů ze skupiny, Louis od Simona Cowella neodchází!

Těžko říct, jestli se mají fanoušci One Direction radovat nebo smutnit, protože každá podobná zpráva o solo kariérách jednotlivých členů One Direction snižuje šance na comeback skupiny jako celku. Ta má sice oficiálně "pauzu", ale šušká se o tom, že kluci už o společnou práci příliš nestojí a každý by se rád realizoval po své vlastní ose. Harry Styles už má registrované některé své hotové písně a spolupracuje se zajímavými jmény hudebního průmyslu, ale na jeho sólovou desku si ještě počkáme, protože se teď věnuje herectví.

Niall Horan už boduje se svým debutovým singlem This Town a Liam Payne před pár dny oznámil, že má kompletně hotovou dokonce celou desku. "Čekalo" se jen na to, jestli má podobné ambice prozradit i dosud jediný "1D Taťka" Louis Tomlinson. Spekulace se potvrdili a lidé ze Syco potvrdili, že se chystá sólová tvorba i tohohle člena kapely. Louis se tak netrhnul od "velkého otce" kapely, Simona Cowella a bude s ním spolupracovat i na sólové tvorbě. Žádné další informace zatím nebyly prozrazené.

O Zaynu Malikovi ani mluvit nemusíme, ten se z 1D trhnul a teď má nastartovanou hvězdnou sólovou kariéru, ve které ho ale trochu brzdí psychické problémy.

Držíme palce, Louisi! <3