18. listopadu 2016
 | 
Foto: Foto: archiv Dominiky Býmové
Vyzpovídali jsme krásnou mladou herečku a zpěvačku.

Jaký je vztah s cizincem, kdy kupuje dárky na Vánoce a jak se udržuje ve formě nám prozradila v našem mini rozhovoru.

Dominiko, víme, že chodíš už několik let s cizincem, jaké to je?
Krásné, jako v každém vztahu, ve kterém je hodně lásky a náročné jako v každém vztahu když se na něm pracuje.

Plánujete v brzké době svatbu a děti, nebo tomu necháváte volný průběh?
V brzké době plánujeme hlavně pár krásných cest, na kterých vždy poznáváme jeden druhého i z jiných stran. Plánů je tedy mnoho a jistě přijde brzy čas, kdy si řekneme, že nám doma ,,někdo,, schází.

Jak vypadá standardní den?
Velmi, velmi pracovní a ulítaný. Můj ideálně strávený den relaxu je s knížkou, ideálně někde v přírodě. Taky jsem se vzhledla v yoze a v životním stylu jí blízkém. Takže medituju a snažím se dělat den hezky nejen sobě, ale taky lidem okolo.

Kolik času denně trávíš péčí o sebe? Vyšla bys z domu neupravená?
Ráda o sebe pečuju, v poslední době však daleko více o svůj vnitřek, nežli zevnějšek. Každopádně dle kosmetických zásob u nás v koupelně si o mně můj kluk právem mysli, že jsem marnivá;)

Jaké máš v současné době plány?
Můj plán je byt šťastná sama se sebou, užívat si každý den, každou pracovní příležitost a mít kolem sebe jen upřímné a přející lidi.  Navíc mam poslední dobou pocit, že musím dohnat vše, na co jsem v posledních letech neměla čas. Takže chodím do kurzu kreslení, na hodiny herectví a snažím se pracovat na svých slabých stránkách 
Vánoce se blíží, jsi typ, co kupuje dárky v srpnu a na vše se připravuje, nebo to necháváš na poslední chvíli?
Já si přes celý rok zapisuju všechna přání, co od svých blízkých zaslechnu a pak to během jednoho dne nakoupím. Ušetří mi to mnoho času a přemýšlení nad ideálními dárky.  O dárcích to u nás doma v poslední době zase tolik není, daleko víc mi záleží na svátcích s rodiči a ségrou které pres rok tolik nevidím. Budeme hodně jist a já konečně dočtu všechny své rozečtené knížky.