14. listopadu 2016
 | 
Foto: Instagram
Ze všech stran se valí kritika na koncert Justina Biebera...

Pojďme si to nejdřív všechno trochu zrekapitulovat…

Justin Bieber přiletěl v sobotu v 1 ráno. Na letišti na něj čekalo pár desítek věrných. Pár odvážných Belieberek v noci spalo před O2 Arénou a už v 10 ráno stálo před halou zhruba 100 lidí a jejich počet každou hodinu narůstal. Samotná Justinova show na koncertu trvala zhruba 2 hodiny s krátkou přestávkou a jedná se snad o nejprobíranější koncert posledních let. Je jen málokdo, kdo by se k němu nevyjádřil. Částečně i proto, že díky funkci Facebook Live Stream a Instagram Stories měl snad každý z nás od našich přátel zprostředkovaný celý koncert z mnoha úhlů…

Kritika má v zásadě 2 body: 1) Justina show nebavila, působil otráveně a ospale -> Zde musíme částečně souhlasit, hlavně v první půlce Justin opravdu nepůsobil svěže a radostně.

2) Justin zpíval na playback! -> Ano, sice byl většinu koncertu puštěný buď full nebo halfplayback, ale častokrát ho Justin ani neskrýval, když například zrovna skákal salta, nebo se občerstvoval vodou. Vůbec nechápeme kritiku playbacku u písně Sorry. Copak vy jste si mysleli, že má Justin pod vodní sprchou zapnutý mikrofon? Vždyť by dostal zásah elektrickým proudem 🙂 Když Justin zpíval live, akusticky s kytarou, znělo to výborně a výkon byl 100% čistý!

Celkově byla show velmi kvalitní. Stage byla jedna z nejlepších, jakou kdy některá star dovezla do Čech a počet účinkujících byl také dost velký. Třicet procent, který koncertu dávají některé weby, nám přijde přehnaně málo, až urážlivě.

Zajímavé je Justinovo působení v Praze po koncertě. Očividně se mu zalíbila společnost českých dívek, se kterými strávil včerejší a neplánovaně i dnešní noc v hotelu. Jeho bodyguard sice objel několik pražských klubů, ale Justin nakonec v noci na dnešek zůstal na privátní párty v hotelu Four Seasons, kde byl ubytovaný. Ve streetových shopech v Praze si také pořídil nové oblečení! I když se měl původně přesunout do německého Hamburku už včera, učinil tak až dnes, před pár desítkami minut 🙂