17. října 2016
 | 
Foto: gettyimages.com
Jak o sebe pečuje jedna z nejlépe placených topmodelek světa?

Je to přírodní typ ženy s neuvěřitelně vibrující energií, obě své děti porodila doma ve vaně, cvičí jógu a na umělé estetické zákroky si nepotrpí.

Přiznává, že pro to, aby po dvou dětech a po pětatřicítce vypadala tak, jak vypadá, musí udělat spoustu ústupků a pracovat na sobě každý den.

CVIČEBNÍ PLÁN

Naplno cvičila těhotenskou jógu až do období těsně před porodem a brzy po něm zase znovu s pohybem začala. V současnosti cvičí anusara jógu (free-style jóga) třikrát týdně, lekce trvá hodinu a půl. Také třikrát týdně trénuje kung-fu. A pětkrát týdně kardio. Pravidelně běhá, hodinu denně, a když je možnost, hraje vodní pólo a surfuje. Když je v dosahu moře, plave, a denně praktikuje i podvodní běh. Většinou se hýbe pod dozorem osobních trenérů nebo instruktorů.

DIETA

Hlídá si, co jí, ale prý není dietní fanatik. Miluje kokosový džus, čerstvé ovoce a jako rodilá Brazilka i kvalitní hovězí maso. Denně sní kvanta zeleniny.

MAKE-UP A PÉČE

Čím méně chemie v její péči a make-upu je, tím je raději. Má ráda luxusní přírodní kosmetiku RMS Beauty a všemožné bio olejíčky na pleť. Plus kokosový olej na univerzální použití – tělo, tvář i jako superpotravinu.