16. října 2016
 | 
Foto: twitter.com
Už se nemůžeme dočkat, až to 18. listopadu uslyšíme!

Určitě si vzpomínáte, jaká to byla mezi Zaynem Malikem a Perrie Edwards láska jako trám. Hvězda One Direction a hvězda Little Mix tvořili pár několik let a byli dokonce zasnoubení. Hlasitě se mluvilo o tom, že Zayn bude prvním členem 1D, který skončí pod čepcem a navíc spolu tahle dvojice určitě bude mít za pár let miminko.

Ani jedno z toho se však nevyplnilo. I když Directioners původně vinili Perrie z toho, že Zayna donutila k odchodu ze skupiny, vše bylo jinak. Mladý zpěvák se rozhodl k rozchodu nezávisle na svém ukončení spolupráce s klukama v boy bandu. Za pár měsíců začal randit s Gigi Hadid, se kterou je dodnes. Od té doby se s Perrie nebaví a jejich vztahy nejsou zrovna klidné…

Na novém albu Little Mix, které vyjde 18. listopadu, se objeví i song Shout Out To My Ex. Všem je nad Slunce jasné, že bude odkazovat (i) na bouřlivý vztah Perrie právě se Zaynem. Na otázku bulvárního magazínu The Sun, jestli dostal její expřítel před tímto songem varování, odpověděla blonďatá kráska jednoduše: "Ne!" Její kolegyně z kapely pak dodala, že si musí počkat do listopadu, až písnička vyjde a on uslyší, co v ní je. Není to však prý rozhodně song jen o něm. Zdá se, že se máme na co těšit!

Podívejte se na cover desky, kterou už si můžete předobjednat 🙂