13. října 2016
 | 
Foto: instagram.com
Třiadvacetiletá zpěvačka nás nepřestává překvapovat!

Zpěvačka, herečka a aktuálně i koučka v pěvecké show The Voice se přiznala v rozsáhlém rozhovoru k tomu, že první vážný vztah měla s dívkou! Dlouho prý nevěděla, jak sama sebe a svou sexualitu zařadit, protože se jí nikdy nelíbil pojem bisexualita a jeho význam. Podle jejích slov jí pomohla až návštěva LGBTQ centra v Los Angeles. Nyní už Miley netápe a sama sebe hrdě nazývá pansexuálkou!

Pansexualita (někdy taky zvaná omnisexualita) je sexuální orientace charakterizovaná silnou přitažlivostí, romantickou láskou a/nebo sexuální touhou k lidem bez ohledu na genderovou identitu či biologické pohlaví. To zahrnuje možnou přitažlivost k osobám, které se vymykají rozdílností rodů muž/žena odvozené od bisexuální přitažlivosti. Pansexualita je někdy také popisována jako schopnost romanticky milovat osobu bez ohledu na pohlaví. Někteří pansexuálové také tvrdí, že pohlaví je pro ně nedůležité. Slovo pansexuál je odvozeno o řeckého pan- což znamená „všechno“. (zdroj: Wikipedia)

Tak co, jste překvapení? 🙂 

Momentálně je Miley ve (snad šťastném) vztahu s Liamem Hemsworthem, se kterým už byla jednou zasnoubená. Klapne jim svatba tentokrát?