22. září 2016
 | 
Je to tady! Už zítra!!! Ano, už zítra se uskuteční finále soutěže "S Rádiem Spin a Benem Cristovao na Fuerteventuru"

Jak už víš z našeho éteru – zítra ve 14:00 startuje finále naší velké soutěže. Třeba to budeš právě ty, kdo poletí na Fuerteveturu s Benem Cristovao a Rádiem Spin!

Dav finalistů, Vyšehrad, úkoly, finálové tričko, bez kterého se nemůžeš zúčastnit. Co tě asi čeká? Pořád tě napínáme, my víme. Nicméně nic není zadarmo!

Zítra ve 14:00 se potkáme na Vyšehradě a odkryjeme ti, co musíš udělat aby ses do teplých krajin podíval/a právě ty! Pokud ses dovolal/a na soutěžní zvuk jako třetí, dostal/a se do finále, vyzvedla si u nás na recepci finálové třičko, bez kterého tě nepustíme na finálovou trať – tak si splnil/a všechno co jsme po tobě zatím chtěli!

Zítra buď tedy ve 14:00 na Vyšehradě u kostela sv.Petra a Pavla – tam ti rozkryjeme karty! Co tě čeká? Kdo tam bude? Ben? Jo, bude tam i Ben!

Pokud ses do finále nedostal, nevadí – přijď s náma zažít nezapomenutelnou atmosféru finále týhle soutěže, podpoř kamaráda, přítele či přítelkyni, přijď pozdravit Bena a team Rádia Spin. Těšíme se na tebe! A kde – no ve Žlutých lázní, kde bude afterparty k celý týhle akci! Live studio Rádia Spin s Romanem a Poetou! Íčko, kluci z Ranního Jumpu a ty!