20. září 2016
 | 
Foto: twitter.com
Na sólovou muziku dvaadvacetiletého zpěváka čekají fanoušci (nejen) One Direction velmi netrpělivě!

Po velkém úspěchu sólových písní Zayna Malika se logicky očekává, že půjdou v jeho šlépějích i další členové One Direction. Oficiálně se sice o rozpadu nemluví, ale většina fanoušků už si uvědomuje, že šance na znovuobnovení skupiny nejsou zas až tak velké, jak se původně čekalo. V současnosti se dá říct, že je možnost comebacku One Direction v roce 2018 tak 50 na 50%.

Niall Horan a Liam Payne už na svých sólových písních pracují. V minulosti se objevily zprávy, že Harry má dokonce svých vlastních songů hotových x. Fanoušci ale bohužel nemohou čekat, že je letos uslyší.

Magazín Digital Spy přinesl informace, že Harry je letos tak zaneprázdněný (hlavně filmovými povinnostmi), že šance na vydání nějaké sólové písně v roce 2016 je velmi malá. 

Doufejme, že rok 2017 bude rokem Harryho Stylese! Na jeho písně se těšíme i proto, že jeden z jeho spolupracovníků, frontman skupiny Snow Patrol Johny McDaid, prohlásil, že svět bude šokovaný, až Harryho sólové písně uslyší. Podle něj je v Harrym obrovský talent!