29. srpna 2016
 | 
Foto: instagram.com
Sám má přitom své intimní video na stránkách pro dospělé!

Říká si IKARO a předvádí na české YouTube scéně to, co málo kdo před ním. Už od počátku své tvorby vyhledává nejůrznější skandální situace. I přesto, že už 1) smazal účet jinému YouTuberovi, 2) bouřlivě řešil na sociálních sítích svůj rozchod a údajně dostal "na budku", 3) na streamu pobíhal opilý, nahatý a chtěl skákat z okna, 4) má video se svou ex na pornoserveru, tak má pouhopouhých 60.000 odběratelů. Což mají dnes desítky až stovky českých a slovenských YouTuberů bez jediného skandálu.

Tento chlapec se tak posunul na další level. Právě on byl ten, kdo běžel za Dannym z TV Twixx s nahými fotkami Carrie Kirsten, které jsme třeby my měli už někdy na jaře, ale nedovolili bychom si je zveřejnit, když navíc ani nemáme zaručenou jejich pravost. Ikarovi nabrané views zachutnaly a okamžitě pálí ven i fotky nahé Týnuš Třešničkové (nejspíše je rozšířil její bývalý přítel)…

Toto chování vůči dívkám/ženám je odsouzeníhodné a nejde nijak omluvit. V tuto chvíli už Ikara sledují opravdu jen diváci bez jakýchkoliv morálních zábran.

Ikaro, vážně ti nepřijde divné, že šíříš video svého sexu (zvláštní, že jen párvteřinové) a zároveň vytahuješ nahé fotky YouTuberek?

Ikarovy videa sdílet nebudeme, v případě zájmu si je najděte sami. Zde vyjádření Týnuš: