17. srpna 2016
 | 
Foto: Facebook.com
Osmnáctiletá YouTuberka Carrie Kirsten rozvířila poklidný český YouTube rybníček...

Stačilo k tomu jedno jediné video, ve kterém se pustila do dvou YouTuberek – Anny Šulcové a Veroniky Spurné. Obě se s Carrie dříve objevovaly ve videích, ale v posledních měsících už tomu tak nebylo. Holky se očividně dostaly do nějakého sporu a Carrie se teď do nich pustila mj. kvůli tomu, že si jí tagují v některých nesouvisejících vlastních videích.

Reakce obou? Anna Šulcová natočila lítostivé video, které následně smazala a Veronika Spurná se nevyjádřila, udělal to však za ní její "kamarád" House, který se do Carrie pustil.

Na celou "kauzu" zajímavě zareagoval Vláďa Videos, který zkritizoval hlavně následnou reakce AnnyŠulc. 

Osmnáctiletá YouTuberka z Prahy však po povedeném videu na její "kolegyně" nezůstala jen u nich a v novém videu se vyjádřila i o svém "exkamarádovi" Vadimovi (VADAK), který jí v jednom ze svých nedávných videích "poslal do p*dele". 

Vadim ihned zareagoval s tím, že by i on mohl "vytahovat špínu", ale neudělá to. Zároveň přiznal, že měl v minulosti něco s Veronikou Spurnou, do které se teď dost lidí pouští právě kvůli tomu, jakým způsobem získala svých 90.000 odběratelů. Jde na to prý velmi šikovně… přes odebíranější YouTubery, kterých využívá. Samozřejmě do toho nevidíme a nemůžeme tak soudit, názor si udělejte sami. 

Aby toho nebylo málo, přispěchal ještě Danny z TVTwixx se svým bulvárním podcastem, který teď výjimečně nebyl plný "srandy" a popichování ostatních YouTuberů, ale přímého, velmi drsného hejtu na osobu Carrie Kirsten! Přehnal to nebo ne? Napište svůj názor do komentářů!