16. srpna 2016
 | 
Foto: Yahoo.com
No tak to je šok, tohle jsme nečekali...

Jen dost málo vztahů vydrží dlouhé roky, a o těch celebritích to platí dvojnásob. Spousta slavných lidí si neumí udržet vztah déle než pár měsíců. Občas se ale najdou takové dvojice, které se k sobě prostě náramně hodí a vám přijde, že to spolu snad dotáhnou až ke svatbě a potomkům. Zdání ale často klame a bohužel to byl nejspíše i příklad páru Bella Thorne a Gregg Sulkin!

Čtyřiadvacetiletý herec, kterého mohou znát fanoušci například z Kouzelníků z Waverly a o šest let mladší herečka, kterou proslavily seriály jako My Own Worst Enemy nebo Na parket, se dohodli na ukončení vztahu! Sociální sítě přitom v posledním roce zaplavovali pořádnou dávkou romantiky. Belly hodně cvičila a bylo vidět, že má luxusní postavu. Zdálo se, že tahle dvojka spolu odkroutí ještě pěkných pár let. No, zdá se, že pohádce je konec!

"Po dlouhém přemýšlení a hledání řešení jsme se rozhodli učinit velmi těžké rozhodnutí – ukončili jsme náš vztah," řekl pár novinářům. "Vždycky budeme toho druhého milovat a respektovat. Momentálně je pro nás ale rozchod nejlepším řešením, vzhledem k našim nabitým diářům."