15. srpna 2016
 | 
Foto: twitter.com
Doufali jsme, že se to nikdy nestane a teď to tu máme!

Justin Bieber si nabalil novou kočku – je to teprve sedmnáctiletá modelka Sofia Richie. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby se Justin nezbláznil natolik, že přidává fotky se Sofií na svůj Instagram jako na běžícím páse a pomalu nezůstává ani ona. Fanouškům se ale jeho nový objev vůbec nelíbí a v komentářích si stěžují a vzpomínají na JELENU (vztah Justina a jeho ex Seleny Gomez).

Vše vyvrcholilo tím, když Justin pod fotku se Sofií napsal, že pokudjeo fanoušci budou i nadále remcat a kecat mu do života, tak bude jeho účet na Instagramu soukromý! To samo o sobě mezi fanoušky vyvolalo velké pozdvižení. Pravá lavina příspěvků se však spustila až když fotku okomentovala Selena Gomez, která s Justinem několik let chodila a fanoušci už ji s Justinem spoustu let spojují a doufají, že se tenhle superpár někdy znovu dá dohromady. Šance, že se tak stane, je po instagramové výměně názorů daleko menší než dřív.

Selena nejdříve zaútočila na Justina, že si neváží svých fanoušků a pokud neumí ustát kritiku, tak by neměl postovat fotky se svou holkou. Justin pak odpověděl, že je smutné, když se užívá někdo, kdo ho využil. Selena se pak mimo sociální sítě údajně nechala slyšet, že by si Justin měl zamést před vlastním prahem, když jí několikrát podváděl!