12. srpna 2016
 | 
Foto: instagram.com
I když je Justinův mediální obrázek dost pošramocený nejrůznějšími skandály, Beliebers mohou být pyšní!

Justin objíždí svět se svým megaúspěšným turné Purpose. Když zrovna někde nepaří, tak na svých sociálních sítích sdílí fotky ze svého aktivního života – skateboarding, basketbal, hokej – to je jeho! Tím inspiruje mladé lidí k tomu, aby svůj život prožívali aktivně. To ale není vše pozitivní, co Justin dělá 🙂

Bez nějakého velkého humbuku okolo tenhle expřítel Seleny Gomez předvedl krásné gesto! Nejen, že se potkal s rodinou, jejichž dítě bojuje se zákeřnou chorobou, ale také daroval tolik potřebné peníze.

O tom, jak skvělý je vliv celebrit na jejich nemocné fanoušky, nemusíme popisovat. Je úžasné vidět to štěstí v očích nevyléčitelně nemocných dětí, když se potkají v nemocnici se svým idolem. Ať už jde o Taylor Swift, Eda Sheerana, nebo Selenu Gomez – je jedno, jaká celebrita pomáhá, je důležité, jaký to má efekt.

Dítě, které s podobnou zákeřnou chorobou bojuje, si užilo jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Justin si s ním hrál, opravdu se mu věnoval, hrál na bicí a zarapoval si s tatínkem. Aby toho nebylo málo, tak rodině věnoval  $50,000. Ještě nějaký hate na Justina? Zkuste se zamyslet, jestli vám opravdu tento člověk stojí za to, abyste mu nadávali 🙂 (a to platí i o jiných celebritách)