22. června 2016
 | 
Foto: instagram.com
Podle mnoha zdrojů ANO!

Zdá se to jako naprosté sci-fi. Zayn Malik při svém odchodu z One Direction nenechal na kapele (a hlavně managementu) niť suchou a řekl, že až jako sólový umělec může opravdu svobodně tvořit. Teď se ale zdá, že být zpěvák, který vystupuje jako sólista, není pro Zayna zas takovou výhrou, jakou si myslel, že bude.

Už jsme psali minulý týden, že kvůli návalům úzkosti musel třiadvacetiletý rodák z  Bradfordu zrušit očekávaný koncert. Od té doby, co odešel z 1D, se u něj tyhle pocity extrémně zhoršily a v posledních týdnech ho v kariéře nesmírně limitují. Jeho přítelkyně Gigi Hadid na něj proto tlačí, aby se k One Direction vrátil ze zdravotních důvodů. Jako sólista totiž možná nikdy nedokáže odjet světové turné!

Gigi prý věří, že je u Zayna jen otázkou let a zkušeností, kdy se jako sólový zpěvák naučí se svými problémy žít a vystupovat. Věří však, že by mu další tour s One Direction mohla výrazně pomoci. Zdroje ze zpěvákova okolí tvrdí, že je Malik velmi jistý ve studiu a na komernějších akcích. Jakmile ale jde o vystoupení před větším počtem lidí, hroutí se z toho!