15. června 2016
 | 
Foto: Instagram
Natočila o něm video, ale policie jí nemůže nijak pomoct...

Vanessa Martinez aka Simplynessa15 je na YouTube velmi známá. Na svém kanálu má více než 1.000.000 odběratelů, které teď šokovala novým videem o svém šíleném stalkerovi. Původně si myslela, že jde o jejího kamaráda, ale vyklubal se z něj šílenec, který je Vanessou posedlý. Jednou se jí snažil znásilnit a když se mu to nepovedlo a Vanessu po jistém čase "potkal" na ulici, choval se k ní velmi drsně a psychopaticky, až ji nakonec udeřil!

Tenhle týpek, kterému už táhne na třicet (Vanesse je 19) si neustále pořizuje nové sim karty a zakládá fake účty na sociálních sítích, aby mohl YouTuberku bombardovat zprávami. Je prý také důvodem, proč Vanessa začala nosit paruky a každý den je mění. Doufá tak, že by jí stalker na ulici nemusel tak jednoduše poznat…

S policií je mladá dívka v kontaktu, ale bohužel jsou zatím proti jejímu pronásledovateli bezmocní. To je velmi smutné zvlášť ve spojitosti s nedávným zastřelením Christiny Grimmie podobným psychopatem. Věříme, že Vanesse tenhle stalker neublíží, i když se o to už v minulosti pokoušel.