14. června 2016
 | 
Foto: Championship Music
Tohohle týpka určitě znáš ze spoluprací s Benem Cristovao na peckách jako Těžký váhy nebo Nemůžu si dovolit!

Cavalier, vlastním jménem Jakub Sokolowski, už ale rozhodně není jen tím týpkem, který má featuringy s Benem. Jeho sólové klipy už mají také milionová views a Cavalier tak patří k těm úplně nejúspěšnějším rapperům u nás! Co jeho song, to velká pecka. Dokazuje to i novinka SNY. My jsme pro tebe tohohle sympatického borce vyzpovídali. Přečti si exkluzivní rozhovor 🙂

Jenproholky.cz: Ahoj Jakube. Před nedávnem jsi vydal nový videoklip Sny, který už na YouTube nasbíral stovky tisíc views. Rapuješ v něm o svém životě. Mohl bys popsat, jak tenhle song a následně i klip vznikaly?

Cavalier: "Čau, v podstatě to vzniklo úplně klasicky. Brácha (Jan Sokolowski ) dodal hudbu a já napsal text. Video pro nás točili Tomáš Bláha a Radim Střelka. Odvedli super práci, za to jim patří dík!"

Jenproholky.cz: Z textu songu Sny jsme se dozvěděli, že stále vstáváš ráno do práce. Myslíš, že se časem dostaneš do bodu, kdy se budeš živit jen čistě hudbou? Nebo tě to ani neláká a jsi rád, že máš "normální práci" s pracovní dobou?

Cavalier: "No jasně. Chtěl bych se jednou živit jen muzikou. Jde o to, že pak máš i víc času se tomu věnovat, a ta tvorba vypadá zase o něco líp. Takže kdo to myslí vážně, měl by se k tomu bodu dopracovat."

Jenproholky.cz: Na jaký svůj song jsi zatím nejvíce pyšný a proč?

Cavalier: "Jeden z davu. Je to song, kterej pro mě má osobní význam. Ale od roku 2013, kdy jsme vydali mixtape, jsem neudělal song, za kterým bych si nestál, a na kterej bych nebyl pyšnej."

Jenproholky.cz: Ještě letos chcete s bráchou vydat debutovou desku. V jaké fázi nahrávání jste a kdy přesněji by měla spatřit světlo světa?

Cavalier: "Tvoříme, nahráváme, ladíme to. Mám představu na podzim, ale dávám si prostor do konce roku. Chtěl bych k tomu ještě vyslat jeden novej klip."

Jenproholky.cz: Jak vypadá tvůj typický pracovní den?

Cavalier: "Vstanu kolem 5, udělám si snídani, jdu do práce, po práci jdu na trénink nebo mám nějaký schůzky, píšu texty, jsem s přítelkyní nebo s kámošema… prostě úplně normální život."

Jenproholky.cz: Jak nejraději relaxuješ? Daří se ti vůbec zařadit do svého nabitého programu i dostatek odpočinkových činností?

Cavalier: "Hele úplně v pohodě. Vyrazíme s kámošema, s přítelkyní. Mám rád filmy, kino a tak. Já si odpočinu i aktivně na tréninku nebo když řešíme hudbu, takže se necejtim nějak vytíženej až na nějaký špičky, kdy je to mazec."

Jenproholky.cz: Který song nebo album tě zaujaly v posledních týdnech nejvíce?

Cavalier: "Life Of Pablo od Kanyeho Westa, Views od Drakea a Roses od Future. To mi teď jede v autě pořád."

Jenproholky.cz: S jakým interpretem bys chtěl jednou spolupracovat a proč?

Cavalier: "Těch je strašně moc, že ani nevim. Chtěl bych někdy vidět při práci Westa, Dr. Dre, Eminema a tyhle legendy, protože ty už maj ten sound a všechno tak najetý, že to musí bejt koncert. Ale to je utopie!"

Jenproholky.cz: Kde tě mohou tví fanoušci v průběhu léta vidět a slyšet?

Cavalier: Nejbližší 17.6. v Letovicích a 25.6. v Mladé Boleslavi. Jinak všechno info, co se bude dít dávám na facebook. Tam jim nic neuteče."

Jenproholky.cz: Děkujeme za rozhovor! Co bys chtěl vzkázat závěrem svým fanouškům?

Cavalier: "Mějte se fajn, makejte na sobě a snad se brzy vidíme! Díky."