13. června 2016
 | 
Foto: Billboard.com
Dobrá kamarádka Christiny Grimmie se musí mít na pozoru...

Třiadvacetiletá rodačka z Texasu přišla o víkendu o svou kamarádku, zpěvačku Christinu Grimmie. S tou se znala už mnoho let a vystupovala s ní na mnoha koncertech, když Christinu znali jen lidé z YouTube. Před pár lety se pak proslavila po celých Spojených státech, když skončila třetí v The Voice a podepsala nahrávací smlouvu s Adamem z Maroon 5.

Její život ukončil šílenec na autogramiádě po jejím koncertě. Zbaběle jí z bezprostřední blízkosti zastřelil. Selena své kamarádce vzdala hold na jednom z koncertů v rámci Revival Tour a neudržela slzy. 

Zároveň její tým s okamžitou platností zrušil výlety Seleny před halu po koncertech,. Selena byla snad jedinou velikou hudební hvězdou, která po každé své show chodila před arénu mezi fanoušky. To už si teď z bezpečnostních důvodů nebude moct dovolit. Obávám přispěl i děsivý komentář na Selenin poslední tweet o Christině. Jistá uživatelka Twitteru tam totiž napsala YOU ARE NEXT (ty jsi další). To mezi fanoušky hned vyvolalo veliký rozruch… věřme, že tahle bláznivá žena své výhružky nezrealizuje, jako to udělal sedmadvacetiletý střelec v Orlandu.