16. května 2016
 | 
Foto: Instagram
"Jsi moje můza, jsi náděj, že se takový stále vyráběj... ani se nedivím, že všichni blázněj."

Osmadvacetiletý zpěvák a rapper Ben Cristovao opět dokázal posunout level a ukázal, jak se dělá "produktový song". #PUREGIRL je totiž jakousi "písní na zakázku" pro Garnier. Zpracování samotné písně i videoklip jsou ale naprosto profesionální, a tak tohle spojení nikoho neurazí. Ben je výborný motivátor a motivační verše byl schopný vložit i do jemné, romantické písně. Palec nahoru!

Produkci songu měl na starost už tradičně skvělý producent Osama Verse Atille z The Glowsticks. Osvědčeným spojením je i Benova spolupráce s Tomášem Kasalem, který se postaral o videoklip. Videoklip vznikal v Praze a na Slapech. Benovou klipovou přítelkyní je Slovenka Katarína Kovačicová, která byla vybrána na castingu Garnier.

Velmi originální bylo dnešní odpremiérování videoklipu, kterého se ujal samotný Ben na své facebookové stránce. I díky tomu se klip už teď, po pár hodinách od zveřejnění, blíží k hranici 100.000 views!

"Tenhle song je pro tebe. Ano pro tebe. Jen jsem ti chtel pripomenout, ze ti to slusi i rano a jestli ti to nerika, jen jsi se probudila ve spatne posteli"