2. května 2016
 | 
Foto: Facebook.com
Johny Machette stále častěji sdílí fotky z fitka, zapojil se do trendy vlny sportujících rapperů?

Být fit je jedině plus a motivovat svoje fanoušky tímhle směrem se rozhodlo hned několik našich známých rapperů. Benovi Cristovao se stalo fitko druhým domovem, a taky Rytmus sdílí na svých sociálních sítích stále častěji videa z tréninků bojových sportů. K těmto a mnoha dalším se zapojil od Nového roku taky Johny Machette, kterého v jeho odhodlání podporují i  fanoušci. 

Johnyho jsme exkluzivně pro vás vyzpovídali! Přečtěte si interview a těšte se v pátek na Johnyho koncert na brněnském Utuberingu.

Ahoj Johny. Proč jsi začal cvičit?

"Šlo o to, že se hrozně dlouho snažím přibrat, abych vypadal jako normální člověk a né jak párátko 😀 No a zjistil jsem, že vlastně jediná možnost je nabrat svalovou hmotu. Takže mi nezbejvalo nic jiného, než se hecnout a začít pravidelně cvičit."

Co tě privedlo právě k tvému trenérovi (Vladimír Pajič – pozn. redakce) a jaké to s ním je?

"Vesměs máš jen dva trenéry v Čechách, kteří za něco stojej. No a přeci jen jsem tak nějak sledoval Bena, takže jsem si říkal… progress s Benem byl fakt parádní. A pak jsem viděl i další výsledky, takže jsem si řikal: prostě to zkusím, jestli na to ten člověk vůbec ještě bude mít čas. Ohledně spolupráce si nemůžu stěžovat. Chodil jsem do posilovny i dřív (cca  2 roky zpět), ale po měsíci mě to nudilo a sekl jsem s tím. Díky trenérovi se teď těším, až zase umřu 😀 Je to hrozná sranda a jsem rád, že jsem to nakonec hecl!"

Který cviky tě bavi nejvíc a který partie jsou pro tebe naopak největší peklo?

"Největší peklo jsou jednoznačně nohy! 😀 Fakt se vždycky modlím, ať jsou nohy až další den 🙂 Ale prostě se cviky musí střídat, a tak se nohám nevyhnu 🙂 Jinak nejvíc mě baví asi prsa a ramena, ale ono je jedno, co cvičím, stejně vždycky odcházím uplně mrtvej!"

Tvoje hudebni plány pro tento rok?

"Vydávat singly. Spíš prostě pár tracků, který hodim na Youtube, než něco většího. Rozhodně nepřipravuju album ani akustickou verzi Snílka 🙂 Aktivní budu jenom formou easy singlů, ať už s hosty ,nebo sám.

Díky za rozhovor a ať se daří