10. dubna 2016
 | 
Foto: Instagram
Určitě tu holku spousta fanoušků celebrit zná! Sarah se díky svým kontaktům umí dostat ke hvězdám blíže než ostatní!

Teď to ale trochu přepískla a má mezi slavnými jednu vlivnou zpěvačku, které se její chování ani trochu nelíbí. Ano, tipujete správně, je to třiadvacetiletá Demi Lovato!

Té se ani trochu nelíbí to, jak se dvacetiletá Sarah vyjadřuje jednak o ní a hlavně o její mladší sestřičce! Pohár trpělivosti přetekl poté, co přidala Sarah na Instagram fotku s Madison (mladší sestra Demi) a popiskem "Crave with my babe @maddieleedelagarza."

Demi vystoupila do velmi rázné obrany a protiútoku! Nechápe, proč Sarah její čtrnáctiletou sestřičku označuje slovem BABE a dělá z nich velké kámošky…

To ale nebylo vše. Demi byla v ráži a vyjádřila se i k dalšímu bláznivému popisku od Sarah, po jehož přečtení si fans asi museli myslet, že je rodinnou přítelkyní Demi Lovato! "having a blast at @dallaslovatome’s showcase with my girl @ddlovato <3 @maddieleedelagarza just killed it on stage! So proud of my babes."

Ne, to tedy rozhodně není! Demi Lovato už nechce mít se Sarah vůbec nic společného a my se jí ani trošku nedivíme 🙂 Zpěvačka jí to natřela ve velkém stylu. Kdybych byla tvoje kámoška, tak za mnou nechodíš s prosbou o fotku…