2. dubna 2016
 | 
Foto: Rollingstone.com
Zdá se, že po Harrym by se ve vašich kinech mohl objevit i další člen slavného boy bandu!

Scénárista Adian Butchart prozradil, že v hledáčku filmových producentů je Louis Tomlinson! Čtyřiadvacetiletý novopečený otec by si mohl zahrát ve filmu se sportovní tématikou.

A co víc? Mohl by dostat přímo hlavní roli! Adian řekl, že Louis je jedním z vytipovaných lidí, kteří by mohli ztvárnit hlavní roli ve filmu o Jamie Vardym, anglické fotbalové hvězdě, která momentálně hájí barvy Leicesteru. Po tom, co by se měl Harry Styles objevit v hollywoodském válečném dramatu Dunkirk, by to tak byl už druhý člen 1D, který se objeví na filmovém plátně. Když tedy nepočítáme film This Is Us o celé pětici. 

Co ještě Adian dodal? "Louis má vhodný akcent, takže by neměl být problém, aby si Jamieho zahrál. Je velmi dobrý fotbalista a víme, že má i kvalitní herecké předpoklady. Louis ale není jediný, o kom se uvažuje. Padla i jména jako Zac Efron nebo Robert Pattinson. Uvidíme, s kým se nakonec producenti domluví."

Jamie Vardy je jedním z Louisových oblíbených fotbalistů, a proto si myslíme, že kdyby taková nabídka přišla, tak by ji přijal!

Zdroj fotky: thesun.co.uk