14. března 2016
 | 
Foto: Instagram
Fanynky Zayna Malika jsou zděšené! Je tohle skutečné?

Třiadvacetiletý zpěvák šokoval na Instagramu snad všechny! O jeho zálibě v tetováních se ví. Cover jeho debutového alba ukazuje upravenou fotku malého Zayna s tetováními na rukou. Teď ale sexy zpěvák přidal na sociální sítě fotku, na které má dost velké tetování přímo na hlavě! Fans jsou většinou zklamaní, protože nejde zrovna o nějaké extrémně unikátní dílo, podle některých je tattoo tak trochu odfláklé. Pozor, existuje ale také možnost, že to je jen "chvilková" tetovačka, která sloužila pro potřeby natáčení klipu, a Zaynova hlava tak zůstane bez tetování.

Ex-člen One Direction prožívá úžasné měsíce. Daří se mu jak v osobním životě, kde je údajně velmi šťastný se svou současnou přítelkyní, modelkou Gigi Hadid, tak i v pracovním životě – jeho debutový singl Pillow Talk vystoupal dokonce i na úplný hitparádový vrchol – vyhrál Billboard HOT 100!

Zayn sice točí videoklip k písni It’s You, kterou posluchači slyšeli jako druhou v pořadí po prvotině Pillowtalk. Už je venku ale i třetí ukázka z jeho debutového alba – skladba Like I Would! Líbí se vám? 🙂