16. února 2016
 | 
Foto: instagram.com/justinbieber
O čem je řeč? ČTI!

Jeden z nejhezčích večerů ve svém životě má za sebou jednadvacetiletý Justin Bieber, který přijede ukázat své umění živě i českým fanouškům už v listopadu letošního roku. V doprovodu svého mladšího brášky Jaxona si populární kanadský zpěvák převzal svou první sošku Grammy. Ano, nejprestižnější hudební cenu, o níž mnozí říkali, že jí J.B. nikdy nezíská! Povedlo se mu to už s novým albem Purpose a písní Where Are U Now (produkovali ji JACK U – Skrillex a Diplo). Triumfoval v kategorii Nejlepší taneční nahrávka!

Královna Adele se svým novým albem nebyla zařazena do nominací, a tak si letos užila drtivý triumf šestadvaetiletá blondýnka Taylor Swift, která přišla v doprovodu své kámošky Seleny Gomez. Holky slavily hlavně výhru v kategorii nejlepší video, kde zvítězil videoklip Taylor k písni Bad Blood, ve kterém si mj. zahrála i Sel.

Jak se Justin vyjádřil k ocenění? Tak, jak se sluší a patří. Poděkoval svým fanouškům, kteří si říkají Beliebers, a zároveň dodal, že se musí připravovat na svou show (Justin vystoupil právě s vítěznou písní a zaznamenal velký úspěch u přítomných hvězd)!

Beliebers.. We did it! I love you. Now get ready for the show. Not done yet. #GRAMMYs