11. února 2016
 | 
Foto: instagram.com
Ehm? My jsme mysleli, že tohle se veřejně neříká!

Třiadvacetiletá zpěvačka byla hostem v show Ellen DeGeneres a probíralo se i téma vztahy. Demi Lovato chodí už pět let s hercem Wilmerem Valderramou. Šestatřicetiletý fešák má teď podle všeho pravý čas na to, aby svou lásku požádal o ruku. Tedy pokud opravdu chce!

Právě tahle osobní záležitost by měla být na něm. Až to v něm uzraje, tak určitě Demi nějaký krásný prstýnek vybere. Těžko ale říct, jestli poběží do klenotnictví teď, kdy by jeho žádost působila dost zvláštně. Proč? Ellen se totiž Demi zeptala, jestli opravdu není zasnoubená, protože to tvrdila některá média. Mladá zpěvačka smutně poznamenala, že zásnubní prstýnek na své ruce nevidí a nejspíš to tedy pravda nebude. Řekla, že se z toho nehroutí, ale na druhou stranu už jsou s Wilmerem hodně dlouho a je možné, že už je doba i na vdávání. Z rozhovoru jde jasně cítit, jak moc si Demi tenhle krok přeje! Není ale trochu nešťastné, mluvit o tomhle tématu veřejně?

Myslíš si, že Wilmer požádá Demi o ruku ještě letos? Napiš nám svůj názor do komentářů a mrkni na zamilované fotky tohohle páru!