5. února 2016
 | 
Foto: Instagram.com/Twitter.com
A Selena Gomez to není!

Ach ten Legolas, když se zrovna neprohání po filmovém plátně, tak je to velmi šikovný svůdník. Se supermodelkou Mirandou Kerr má dítě a vloni byl spojován třeba se Selenou Gomez, se kterou jsou prý "jen" výborní kamarádi. Teď zalovil ještě výš – nabrnknul si jednu z nejpopulárnějších zpěvaček světa!

Kdo že je tou vyvolenou? Nikdo jiný než jednatřicetiletá Katheryn Elizabeth Hudson, známá jako KATY PERRY! Říkáš si: Cože? To nemůže být pravda?! Ale zdá se, že to pravda je a tihle dva jsou do sebe pořádně zakoukaní. Cvrlikali spolu už na afterpárty Zlatých Glóbů, ale v té době si ještě většina fanoušků i lidí z jejich okolí nepřipouštěla, že by se tu mohl rodit nový hvězdný pár.

Teď ale máme k dispozici fotky z jejich společné pozdní večeře. Na rande navíc (jak to u nových celebrity párů bývá) nepřijeli odděleně, ale společně v Orlandově autě. Podle očitých svědků se v něm dokonce drželi za ruce! Na paparazzi fotkách je jasně vidět, že o pozornost příliš nestáli. Tak doufejme, že se jejich vztahu bude dařit!

Líbil by se ti pár Katy Perry & Orlando Bloom? Napiš svůj názor do komentářů 🙂