3. února 2016
 | 
Foto: instagram.com
Bude to jízda, vážení!

Dvaadvacetiletý rodák z britského městečka Redditch je většinou hudebních odborníků i fanoušků považován za skrytého "frontmana" One Direction. Právě od něj se čeká během dvouleté pauzy skupiny asi nejvíc. Harry Styles si to moc dobře uvědomuje, a tak má už teď hotové (a zaregistrované) nějaké sólové písničky a teď navíc změnil management!

Fanoušci skupiny by měli zbystřit, protože tohle není úplně pozitivní zpráva a může tak trochu ohrozit comeback skupiny. Harry totiž rozvázal spolupráci s managementem One Direction – firmou Modest Management. Podepsal pro firmu CAA, kterou vede uznávaná hudební persona – Jeffrey Azoff.

To, co nejprve vypadalo jako bláznivá spekulace, velmi brzy potvrdil samotný Modest pro magazín Billboard:

Přejeme Harrymu jen to nejlepší. Bylo úžasné s ním pracovat. Harry je velký gentleman a víme, že se o něj náš dobrý přítel Jeffrey skvěle postará.

Co za tímhle zvláštním krokem stojí? Harry má údajně velké sólové ambice. Svou hudbu by rád vypustil mezi posluchače nejpozději na jaře 2017. Během pauzy 1D nechce být s tímto boy bandem jakkoliv spojován, proto se snaží zpřetrhat veškeré manažerské vazby.