2. února 2016
 | 
Foto: Instagram.com/ Facebook.com/Selena
Selenu si na SunDance festivalu odchytl magazín E! News a z její odpovědi budou mít fanoušci velikou radost!

I když se celebrity snaží tvářit tak, že mezi skoro všemi panují kamarádství na život a na smrt, v realitě to tak není ani náhodou. Většina slavných se s ostatními slavnými kamarádí spíše z nutnosti, a to dost povrchně. Někteří se třeba za zády pomlouvají. To ale rozhodně není případ ukázkového kamarádství šestadvacetileté Taylor Swift a o tři roky mladší Seleny Gomez. Tyhle dvě to spolu táhnou už nějaký ten pátek a zdá se, že jim to ještě nějakou dobu vydrží.

Právě na Taylor se expřítelkyně Justina Biebera zeptali novináři z E! News na filmovém festivalu Sundance. Selena tam promovala její nový film The Revised Fundamentals of Caregiving. Sexy zpěvačka a herečka vystoupila (stejně jako spousta dalších hvězd) na megaúspěšném světovém turné Taylor s názvem 1989. Otázka tak směřovala na to, jestli spolu tyhle dvě BFF (best friends forever = největší kámošky – poznámka redakce) někdy natočí společný singl.

Ou. To nevím. Možná. Je to moje nejlepší kamarádka. Uvidíme!

Tohle vyjádření (nejen) nám stačí k tomu, abychom začali přemýšlet o tom, jak by asi společná pecka těchto dvou úspěšných zpěvaček zněla. Jedno je jisté – atakovala by první příčky hitparád a klip k ní by zkoukly miliony hudebních fanoušků. Tohle stojí za to zkusit, holky! 🙂

Podívejte se na videoklip k songu Bad Blood od Taylor Swift, ve kterém si Selena Gomez zahrála!