1. února 2016
 | 
Foto: Facebook.com/zayn
Zayne? Víš, že tohle už je naprostá závislost?!

Třiadvacetiletý Zayn Malik bude v roce 2016 jednoznačně patřit mezi nejprobíranější celebrity světa. Očividně mu tahle pozice ale vůbec nevadí, vždyť je na ní také zvyklý za těch pět let ve skupině One Direction! Právě jeho odchod v březnu loňského roku rozdělil fanoušky na dva tábory – jedna ho miluje pořád a druhá naprosto nesnáší. Zayn se navíc před vydáním svého prvního singlu v minulém týdnu do 1D hned několikrát pustil. Všichni tak čekají, jak bude znít jeho debutové album Mind Of Mine, které má vyjít 25. března – přesně rok po Zaynově odchodu z nejslavnějšího boy bandu světa.

Sexy zpěvák měl vždy slabost pro tetování. Jeho tělo už jich zdobí skoro padesát a v novém interview teď potvrdil, že má další dvě! 

Ano, mám nová tetování na ruce a na noze, oboje jsem zvládl během jedné návštěvy tetovacího salonu. Na ruku jsem si nechal vytetovat název mého alba. Tetování na noze je trochu víc crazy, docela zvláštní. Je to obrys týpka, který kouří!

Fotky dvou nových tetování bohužel nemáme. Zatím si musíme vystačit s prvním Zaynovým sólo klipem k jeho debutovému singlu Pillowtalk. Sekunduje mu v něm jeho současná partnerka – modelka Gigi Hadid. Více než 20 milionů zhlédnutí na YouTube za pouhé tři dny mluví jasnou řečí. Tohle je HIT!

Jak se vám videoklip líbí? Dejte nám vědět do komentářů! 🙂