18. prosince 2015
 | 
Už tuto neděli chystají speciální koncert a hostem bude Michal Pavlíček, Balnka Šrůmová a nebo Vladimír Merta.

Kapela České Srdce se na našem hudebním poli pohybuje již úctyhodných pětadvacet let, které letos oslavila nejen vydáním nové studiové desky, ale završí je i výjimečným koncertem v Lucerna Music Baru.

Formace letos na podzim vydala své sedmé řadové album s názvem "Noční motýl", které aktuálně propaguje stejnojmeným singlem.K novému albu jsou již natočeny tři videa a to k písním Kroužím nad tebou, Rudé slunce a Napospas trávě.
Novinka přináší pro skupinu již tradiční houslové melodie a samozřejmě nechybí ani charakteristický keltský zvuk. Jednotlivé písničky otextovali například Ivan Hlas, Petr Hons, Lukáš Pavlásek nebo Lou Fanánek Hagen který song pojmenovaný "Napospas trávě" nejen napsal, ale následně si v něm i zahostoval.

Nejen nové skladby, ale i známé hity "Srdce z Avalonu" nebo "Bosou nohou žárem" kapela představí během speciálního koncertu, který bude pomyslnou tečkou za oslavou pětadvacátého výročí existence skupiny. Ten se uskuteční 20. prosince v pražském Lucerna Music Baru od 20.00 hod. a kapela během něho slibuje i několik zajímavých hostů. Mezi prvními potvrzenými je zpěvačka Blanka Šrůmová, kytarista Michal Pavlíček a Vladimír Merta, kteří na albech Českého srdce už před tím učinkovali a nebo se podíleli i textově.