19. července 2015
 | 
Patříte k ženám, jimž není sportovní svět cizí, mohla by vás zaujmout pozvánka na akci, kde to bude stříkat adrenalinem.

Tomáš Slavík, elitní MTB biker, chystá šampionát na jedné z nejtěžších tratí v Jablonci nad Nisou.

Tenhle fešák je mimochodem několikanásobný mistr světa a momentálně nejrychlejší foucrossař světa. Zjistili jsme, co stojí za jeho přípravou a k našemu překvapení  je to prý z velké části muzika. I proto se stal ambasadorem tzv. chytrého rádia Youradio, které hraje podle vámi zvolené nálady. A jaká je ta Tomášova? Oblíbený punk rock ho prý „nakopne“ k těm nejlepším výkonům. Youradio vám ale zahraje jakýkoliv hudební styl. To rozhodně musíme zkusit taky!

A jak moc je pro Tomáše muzika důležitá? „Popravdě je to jeden z nejdůležitějších faktorů a to nejen v rámci tréninku, abych podal lepší výkony, ale především abych se namotivoval před samotným závodem. Posledních 10 let, pokud mě uvidíte se rozehřívat v depu před závodem, tak vždy se sluchátkama na uších. Hudba pro mě strašně moc znamená a je pro mě nenahraditelná, jak v osobním životě, tréninku i samotném závodění. Když mi na startu při představování jezdců pustí mojí písničku oblíbenou, tak vím, že tento závod nenechám na kopci úplně vše!“

Tomáš nám prozradil, že fourcroosoví závodníci poslouchají tvrdší muziku, nám se ale aktuální líbí nálada Letních hitů.

Na konci července Tomáš pořádá šampionát ve fourcrossu v Jablonci nad Nisou. Jedná se o nejextrémnější a největší fourcrossovou show na světě. Název nese JBC 4X Revelations a je součástí nejprestižnjšího seriálu světové série 4X Pro Tour. Rychlost, obří skoky, drsné pády, souboje loket na loket a světová špička! Diváci se mohou těšit na 100 TOP profesionálů z celého světa, exhibici letky Red Bull Flying Bulls, skvělý doprovodný program, soutěže, nabušená warm up a afterparty se 7 Dj’s a 9 kapel z ČR i zahraničí na dvou různých stages. Kvalifikace + warm up party proběhne 24.7.2015 a hlavní závod + afterparty 25.7.2015.