30. srpna 2017
 | 
Foto: Getty Images
Premiéra druhé řady populárního seriálu se každým týdnem blíží!

Seriál, který byl tak moc jiný než ostatní, až strhnul lavinu pozornosti. Kdo viděl první sérii, ten odešel s velkým zážitkem, ať už negativním nebo pozitivním. 13 Reasons Why nenechá nikoho v klidu…

Původně se zamýšlelo, že bude odvysílaná pouze jedna série seriálu. Obrovský fanouškovský zájem po celém světě si však vyžádal pokračování, a tak tvůrci oznámili už i druhou řadu. Co o ní víme?

KDY?

Zatím nebylo určené přesné datum premiéry. Jedno je však jisté – bude to v roce 2018!

KOLIK?

I ve druhé sérii 13 Reasons Why se mohou diváci těšit na celkem 13 epizod. Každá z nich má mít jednu hodinu.

O ČEM TO BUDE?

Tvůrci tvrdí, že ve druhé sérii budeme sledovat události po smrti Hannah a hlavně osudy a pocity jednotlivých postav. Tedy to, jak se se smrtí Hannah vyrovnávají. Je to sice dost očekávaný scénář, ale některé postavy nás prý velmi překvapí svými myšlenkami a činy, takže se rozhodně máme na co těšit.

BUDE HANNAH I V 2. SÉRII?

Otázka, která zajímala velké množství fanoušků, kteří si oblíbili hlavní hrdinku a její představitelku Katherine Langford. Správná odpověď je ANO! Okolo Hannah ještě zůstaly nějaké nezodpovězené otázky a rozhodně se s ní budeme potkávat i v další řadě seriálu, ve formě flashbacků. Katherine novinářům prozradila, že se můžeme těšit na nové příběhy ze života dívky, která si vzala život!

PŘIBUDOU NOVÉ POSTAVY?

No jistě! To by nebyl správný seriál, aby s novou sérií nepřišli i noví hrdinové. Podle magazínu Variety jich bude hned SEDM! Anne Winters v roli Chloe, Bryce Cass jako Cyrus, Chelsea Alden si zahraje Mackenzie, Allison Miller ztvární Sonyu, Samantha Logan se pak objeví na obrazovkách jako Nina. Kelli O’Haru uidíme jako Jackie, a nakonec Ben Klawson bude hrát Rucka. Že vám jména postav nic neříkají? No jasně, počkejte si na druhou řadu!

OBJEVÍ SE V SERIÁLU SELENA GOMEZ?

Další z otázek, kterými je produkční tým přímo zavalený. NE, velká pěvecká (i herecká) star současnosti se neobjeví v seriálu ani v jeho pokračování. Sama Selena se nechala slyšet, že si náramně užívá práci „za oponou“ jako součást produkčního týmu seriálu. Neláká jí prý se objevit na filmovém plátně a je šťastná, že se našlo tolik skvělých herců, kteří příběh skvěle ztvárňují.